Kontakta oss

 

Anders Öhrnell
Säljansvarig
anders.ohrnell@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 98
Mobil: 0704-50 98 18

 

Kontakta Anders om du vill diskutera ett deltagande på Logistik & Transport.

 

Jan Nilsson,
Affärsansvarig
jan.nilsson@svenskamassan.se
Tel: +46 31 708 86 64
Mobil: +46 733 57 89 11

 

Kontakta Jan om ni vill medverka på annat sätt, genom något samarbete eller t.ex. som föreläsare eller skapa aktiviteter.

Türkan Yerlikaya
After Sales
turkan.yerlikaya@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 30

 

Kontakta Türkan om du vill beställa monter, monterinredning eller tekniska tjänster samt frågor om in-eller utflyttning.

 

 Angelica Krans
Projektkoordinator
angelica.krans@svenskamassan.se
Tel: 031-708 82 13

 

 

Kontakta Angelica om du har praktiska frågor kring din mässplanering och ditt planeringsverktyg Utställarservice Online. Vi hjälper dig även med hur du kan marknadsföra dig gentemot dina kunder och öka antalet besökare till just din monter.

 

Johan Samuelsson
Projektledare
johan.samuelsson@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 19

 

Johan är operativt ansvarig för Logistik & Transport, t.ex. aktiviteter på mässgolvet, skyltning, flöden,  konferenshantering, fysisk utformning och restaurangkoncept.

Alexandra Fjällman
Marknadsansvarig
alexandra.fjallman@svenskamassan.se
Tel: 031-708 87 17

 

Ansvarar för marknadsföringen på Logistik & Transport.

 

Rebecca Gyllstedt
Marknadskoordinator
rebecca.gyllstedt@svenskamassan.se
Tel: 031-708 81 54

 

Ansvarar för Logistik & Transports webbsida, sociala medier och digital marknadsföring.

 

Internationella representanter

Tyskland, Österrike och Nederländerna

Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
Tel:+49 (0) 1733 189 237
E-post: svenskconsult@t-online.de

 

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
Tel: +47 64 92 71 09
E-post: kjell@scanexpo.com

 

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
Tel: +45 70 20 20 06
E-post: rud@korf.dk