Kontakta oss

 

Anders Öhrnell
Säljansvarig
anders.ohrnell@svenskamassan.se
+46 31 708 80 98
+46 704 50 98 18
Kontakta Anders om du vill diskutera ett deltagande på Logistik & Transport.

 

Jan Nilsson
Affärsansvarig
jan.nilsson@svenskamassan.se
+46 31 708 86 64
+46 733 57 89 11
Kontakta Jan om ni vill medverka på annat sätt, genom något samarbete eller t.ex. som föreläsare eller skapa aktiviteter.

 

 

Joacim Widlund
After Sales
Joacim.widlund@svenskamassan.se
+46 31 – 708 81 46
Kontakta Joacim om du vill beställa monter, monterinredning eller tekniska tjänster samt frågor om in-eller utflyttning.

 

Angelica KransAngelica Krans
Projektkoordinator
angelica.krans@svenskamassan.se
+46 31 – 708 82 13
Kontakta Angelica om du har praktiska frågor kring din mässplanering och planeringsverktyget Utställarservice Online. Hon hjälper dig även med hur du kan marknadsföra dig gentemot dina kunder och öka antalet besökare till just din monter.

 

Johan Samuelsson
Projektledare
johan.samuelsson@svenskamassan.se
+46 31 – 708 80 19
Johan är operativt ansvarig för Logistik & Transport, t.ex. aktiviteter på mässgolvet, skyltning, flöden, konferenshantering, fysisk utformning och restaurangkoncept.

 

 

Josefine Christiansson
Marknadskoordinator
josefine.christiansson@svenskamassan.se
+46 31 – 708 80 42
Ansvarar för Logistik & Transports webbsida, sociala medier och digital marknadsföring.

 

International Sales

Tyskland, Österrike och Nederländerna
Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
+49 (0) 1733 189 237
svenskconsult@t-online.de

Belgien, Frankrike, Storbritannien, Italien och Schewiz
Annette Denys
+33 320 98 17 10
+33 611 73 75 24
adenys@nordnet.fr

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
+47 64 92 71 09
kjell@scanexpo.com

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
+45 70 20 20 06
rud@korf.dk