Boka er monter

– välkommen att ställa ut på Logistik & Transport 2018

– välkommen att ställa ut på Logistik & Transport 2018

Boka monter

Kontakta oss så hjälper vi dig gärna

Jan Nilsson,
Affärsansvarig
jan.nilsson@svenskamassan.se
Tel: +46 31 708 86 64
Mobil: +46 733 57 89 11

Anders Öhrnell
Säljansvarig
anders.ohrnell@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 98, 0704-50 98 18

Johan Samuelsson
Projektledare
johan.samuelsson@svenskamassan.se
Tel: 031-708 80 19

Angelica Krans
Projektkoordinator
angelica.krans@svenskamassan.se
Tel: 031-708 82 13

Internationella representanter

Danmark
Rud Jacobsson
KORF & Co
Tel: +45 70 20 20 06
E-post: rud@korf.dk

Norge / Baltikum / Polen
Kjell Dehli
Scanexpo AS
Tel: +47 6492 7109
Tel: +372 6210062
E-post: kjell@scanexpo.com
www.scanexpo.com

Belgien, Frankrike, Storbritannien, Italien och Schewiz
Annette Denys
Tel: +33 320 98 17 10
Tel: +33 611 73 75 24
E-post: adenys@nordnet.fr